• volnyblog

WND EXKLUZIVNĚ. Dr. Peter McCullough: Oficiální „příběh COVID se rozpadl“....


Joe Biden a předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová odcházejí z amerického Kapitolu poté, co prezident promluvil na schůzi Demokratického výboru sněmovny ve čtvrtek 28. října 2021. (Oficiální fotografie Bílého domu od Camerona Smithe)
Dr. Peter McCullough – renomovaný kardiolog a vysoce publikovaný lékařský vědec, jehož konfrontace s vládní politikou COVID-19 vyvolala v podcastu Joea Rogana více než 40 milionů zhlédnutí – řekl WND ve videorozhovoru ve čtvrtek večer: oficiální příběh o pandemii, příběh, který byl nelítostně střežen etablovanými médii a cenzory sociálních sítí, tento vylhaný příběh se dnes „zcela rozpadá“.


Tento příběh, řekl, zahrnoval „nepravdivá prohlášení týkající se asymptomatického šíření, spoléhání se na lockdowny a masky – které očividně nefungovaly – potlačení včasné léčby, masovou propagaci vakcín, které selhaly“.

"A teď jsme tady, téměř v úplném volném pádu," řekl McCullough s odkazem na rekordní počet případů COVID-19, protože úředníci uznali, že vakcíny nezabraňují infekci ani přenosu.

McCullough poznamenal, že v Kalifornii, kde nyní převládá nakažlivější, ale mnohem mírnější varianta omikronů, bylo zdravotnickým pracovníkům, kteří byli pozitivně testováni na COVID-19 a měli příznaky, řečeno, aby se vrátili do práce.


Tím si myslím, že je to vše. Myslím, že to je konec. Příběh se zhroutil. Lidé tyto vakcíny nechtějí," řekl McCullough.

"Vakcíny by měly být staženy z trhu. Zjevně problém neřeší."

Zaměřit by se podle něj mělo na "léčbu vysoce rizikových pacientů, u kterých se rozvinou symptomy" pomocí některé z raných léčeb, které on a další lékaři po celém světě shledali jako účinné, včetně ivermektinu a nového léku, kterému bylo uděleno povolení k nouzovému použití. FDA, Paxlovid.

McCullough citoval studii z Dánska a údaje britské zdravotnické agentury , které ukazují, že vakcíny mají nulovou účinnost proti omikronu.


"To není dezinformace," řekl. "Jen cituji data. To vše lze vyhledat. Ověřovatelé faktů se na to mohou podívat. Vím, že nikdy nebudu mít problémy s obviněním z dezinformací, protože jen cituji data."


Prezident Biden měl zjevně na mysli McCullougha, když ve čtvrtek naléhal na společnosti sociálních médií a média, aby se "prosím vypořádali s dezinformacemi a dezinformacemi, které jsou ve vašich pořadech. Musí to přestat."


McCullough poukázal na to, že na jeho práci se spoléhají soudy po celé zemi, včetně Nejvyššího soudu USA, a svědčil v Senátu USA a vrátí se tam později tento měsíc.

Reklama .

"Myslím, že Amerika ví, kdo jim říká přímočarý příběh."

V půlhodinovém video rozhovoru s WND (vložený níže) McCullough také diskutoval:

 • Trest lékařů, kteří odporují oficiálnímu narativu COVID a používají klinicky indikované léky schválené FDA off-label, jako je ivermektin k léčbě pacientů s COVID-19, včetně kolegyně v Maine, které bylo nařízeno podstoupit psychologické vyšetření poté, co jí byl odebrán řidičský průkaz ;

 • Jeho účast na shromáždění ve Washingtonu, DC, 23. ledna, protestovalo proti mandátům pro očkování;

 • Čtvrteční rozhodnutí Nejvyššího soudu o očkovacích mandátech;

 • Možnost, že by omicron mohl znamenat konec pandemie a sloužil jako „univerzální posilovač“;

 • Údaje ukazující, že očkování selhalo, čímž se pandemie zhoršila v zemích s vysokým příjmem vakcín;

 • Letalita mRNA vakcín;

 • Jeho pohled na Bidenův program hromadného testování;

 • Jeho přístup k novým způsobům léčby schváleným FDA a jeho jednoduchý, levný, volně prodejný protokol pro léčbu omikronu;

 • Neochota tolika lékařů „sejít z vedlejší koleje“ a léčit pacienty s COVID-19;

 • „Krize kompetence“ mezi nejvyššími vládními zdravotnickými úředníky;

 • Kde najít zdroje a podporu pro lékaře a pacienty a pro zaměstnance, kteří čelí mandátům.

"Myslím, že Američané pochopí, že jejich individuální volba je skutečně to, na čem nakonec bude záležet," řekl McCullough na závěr WND. "Pokud se Američané rozhodnou, že nevezmou žádné přeočkování ani žádné další vakcíny, nezáleží na tom, kolik mandátů nebo kolik soudních rozhodnutí se stane. Vakcinační program se rozpadne. Myslím, že je to jen otázka říkat ne."

Reklama - příběh pokračuje níže

Zdůraznil, že vakcíny jsou stále „výzkumem“.

"Nikoho k tomu nelze nutit," řekl o očkování. "A neukazuje se, že jsou bezpečné nebo účinné. Takže pokud všichni budou pevně stát a vakcíny odmítnou, myslím, že to bude nejrychlejší způsob, jak se z toho dostat."

Podívejte se na rozhovor WND s Dr. Peterem McCulloughem:


Reklama - příběh pokračuje níže FROM THE WEBBY ZERGNET These Are The Cobra Kai Cast's Actual Partners Sad New Details Come To Light About Bob Saget's Death

McCullough ve videorozhovoru s WND v prosinci vyzval k „otočení“ ze současných politik k včasné léčbě a „soucitné péči“ pro ty, kteří mají COVID nebo utrpěli zranění způsobené vakcinací, která zahrnovala myokarditidu, neurologické problémy a srážení krve. .

"Nyní je čas, aby lékaři zbystřili. Teď není čas na rétoriku nebo tvrdá prohlášení týkající se vědeckého diskurzu," řekl.

Mnoho z 600 McCulloughových recenzovaných publikací se objevilo v špičkových časopisech, jako je New England Journal of Medicine, Journal of the American Medical Association a The Lancet. V listopadu 2020 svědčil v americkém Senátu proti tomu, co popsal jako politizaci zdravotní péče federální vládou během pandemie, omezování nebo blokování dostupnosti levné a účinné léčby. V projevu v zářířekl o tom, že byl zbaven redakce časopisu se sídlem ve Švýcarsku poté, co přišel o pozici u významného zdravotnického systému, „bez vysvětlení a bez řádného procesu“. Baylor University Medical Center ho v únoru propustilo. A Texas A&M College of Medicine, Texas Christian University a University of North Texas Health Science Center School of Medicine přerušily styky s McCulloughem a obvinily ho z šíření dezinformací.

"Byly mi odebrány všechny tituly, které jsem kdy v této instituci měl. Obdržel jsem dopis s hrozbou od American College of Physicians [a] dopis s hrozbou od Americké rady," řekl v září.

Reklama - příběh pokračuje níže

To vše kvůli jeho „zákonné“ účasti „na tématu veřejného významu“.

Řekl, že "pracují mocné síly, mnohem mocnější, než si dokážeme představit, které ovlivňují každého, kdo je v pozici autority."

McCullough je hlavním lékařským poradcem nadace Truth for Health Foundation , lékařsky založené charitativní organizace, která říká, že „je oddána dodržování Hippokratovy přísahy, že bude sloužit jednotlivým pacientům podle našich nejlepších schopností a úsudku a bude dodržovat nejvyšší standardy lékařské péče. etika."

POZNÁMKA REDAKCE: Minulý rok byli američtí lékaři, zdravotní sestry a záchranáři oslavováni jako hrdinové v první linii bojující s děsivou novou pandemií. Dnes, pod vedením Joea Bidena, jsou desítky tisíc těchto stejných hrdinů odsuzovány jako rebelové, konspirační teoretici, extrémisté a potenciální teroristé. Spolu s obrovským počtem policistů, hasičů, agentů pohraniční hlídky, Navy SEAL, pilotů, dispečerů letového provozu a bezpočtu dalších skutečně nezbytných Američanů jsou všichni považováni za tak nebezpečné, že by si zasloužili ukončení, jejich profesní a osobní životy se obrátily vzhůru nohama. kvůli jejich rozhodnutí nebýt injekčně podány experimentálními vakcínami COVID. Bidenův tyranský mandát hrozí ochromit americkou společnost – od vymáhání práva přes letecké společnosti až po komerční dodavatelské řetězce až po nemocnice. Už se to děje. Ale dobrá zpráva je, že obrovské množství ""VELKÉ AMERICKÉ POVSTÁNÍ: ,Nevyhovíme!" Uchopení moci COVID-19 zažehne novou odvážnou éru národního vzdoru."

Obsah vytvořený WND News Center je k dispozici pro opětovné zveřejnění zdarma kterémukoli oprávněnému vydavateli zpráv, který může poskytnout široké publikum. Chcete-li získat licencování našeho původního obsahu, kontaktujte prosím licensing@wndnewscenter.org .

301 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše