• volnyblog

Ukrajinská žena během živého rozhovoru ve francouzské televizi: Zelenskij je vůdce loutek.
Datum zveřejnění COVID World : 3. března 2022

Ukrajinská žena nechala učence francouzské televize ohromeně, když informovala o tom, co se skutečně děje v její zemi. Victoria, která se narodila na Ukrajině, ale 25 let žije ve Francii, vysvětlila v rozhovoru pro French TV ShowBrunet & Ciejak Ukrajinci žili za hrozných okolností za loutkové vlády Zelenského kvůli jeho korupci.


Video:
Victoria se zeptala jednoho z hostitelů:

„Victorie, jsi Ukrajinka, ale žiješ tady [ve Francii] už 25 let. Jak víme, zůstáváte v kontaktu se svými příbuznými v Kyjevě. Podařilo se jim utéct?

Odpověděla pevně:

" Ne, samozřejmě, že ne - ani nepomysleli na útěk. " Před čtyřmi dny jsem se vrátil do Francie. Nikdo nevěřil, že bude válka. Ale začaly se povídat a lidé začali utíkat. Kořen všech potíží je však třeba hledat v roce 2014. Téměř dva miliony Ukrajinců žijí v otřesných podmínkách. Účty za vytápění jsou stále dražší než kdy jindy a mzdy jsou mizerné... Lidé tedy utrácejí polovinu svého platu za účty za energie. Obecně je život těžký. Takže si říkám: proč bychom měli podporovat tohoto loutkového prezidenta a jeho vládu? Mluvím o současném prezidentovi, a ne o tom, kterého Putin posadí, pokud bude chtít. Na internetu píšou, že to teď mají Ukrajinci těžké, a to je pravda. Úřady se neustále mění, ekonomika jde na frak, korupce je všude.“

Francouzští hostitelé, zmateni Viktoriinými poznámkami, se zeptali, zda mluví o Putinovi nebo Zelenském. Potvrdila však, že mluvila o současném ukrajinském prezidentovi.

"Mluvíš o Zelenském?"

Viktorie:

"Ano, ano, o kom jiném."

Francouzští televizní učenci byli Viktorinými poznámkami ohromeni.


Moderátor:

"Takže demokraticky zvolený prezident Zelenskij je skutečně loutka?"

Viktorie:

Ano, a není to vůbec demokratické. Vzal a zakázal čtyři opoziční kanály. Novináři neustále mizí. Říká se, že jsou většinou zabíjeni ruští novináři, ale i ukrajinští. Takových případů bylo v posledních letech mnoho. Obecně je všechno složité, ale nemluví se o tom – marně.“

Moderátor:

"Počkej, nech mě to dokončit." Tady jste Ukrajinec a žil jste v obou zemích, na Ukrajině a ve Francii. To znamená, že se vám zdá, že Západ si Ukrajinu idealizuje? Chcete říct, že situace není tak jednoduchá, jak se na Západě říká: divoký ruský medvěd proti plnohodnotné ukrajinské demokracii?

Viktorie:

„Ano, všechno je mnohem složitější. Situace není zdaleka černobílá.“

V tuto chvíli se hosté ohromeně dohadovali kvůli Victoriným komentářům, které jsou tak daleko od vyprávění vykreslovaného v západních médiích.
Hostitel:

"Vaši příbuzní na Ukrajině to teď musí mít těžké." Budou utíkat před postupujícími Rusy?“

Viktorie:

" Ne, zůstanou v Kyjevě. " Dnes ale nešli do práce – na silnicích jsou zácpy.“

Moderátor:

„Slyšel jsem, že mnoho lidí v Kyjevě – ne Donbass, ale lidé z Kyjeva – jsou rádi z ruské intervence. Je to pravda?"

Viktorie:

" Přesně tak. Pokud jde o naši údajně demokraticky zvolenou vládu, mnozí nevěří, že volby byly spravedlivé. Jak vidíte, ne všechno je tak jednoduché.1 246 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše