• volnyblog

První důkazy o konvojích svobody, které jsme organizovali již roky před C19 krizí.


Video: https://www.youtube.com/watch?v=CEZh_qc__EI&t=2s


Nepotřebujeme žádné nezasloužené díky, stačí nám, když o nás přestanete lhát.


Děkuji.


Mgr. Lubomír Volný i v zastoupení Mariana Bojka.


Těžko, přetěžko se odolává útokům "z vlastních řad", když vám vše smaže nejdříve Facebook a posléze vlastní "spolubojovníci".


Děkuji všem, kteří nyní poctivě prohledávají své archívy, tak aby pravda opět zvítězila. Je smutné, že ti, nad kterými musí dnes pravda vítězit, údajně kopou za stejnou věc a dokonce prý na stejné straně barikády.


Konvoje za svobodu jezdíme u nás v Moravskoslezském kraji již minimálně od roku 2016, my jsme se nemuseli k nikomu ani přidávat, ani nikoho napodobovat a už vůbec ne nikomu cokoliv krást, my jsme pracovali pro tuto republiku co nejpoctivěji už roky před C19 krizí.


Konvoje, pochody, demonstrace, práce na krajském úřadě i ve sněmovně, na ulicích i ve virtuálním světě.


Další, dnes již obvyklý útok z "vlastních řad" hovoří o tom, že jsme nic nedělali ani ve sněmovně před tím, než akce zachraňující životy před C19 rozhýbal "někdo jiný".


Nechci nikomu ubírat jeho zásluhy, nicméně první boj o zachranu ZBYTEČNĚ umírajích Čechů, Moravanů a Slezanů jsme s Marianem zahájili již 29.3.2020, kdy jsme informovali tehdejšího premiéra Andreje Babiše o možnostech účinné léčby pomocí vysokých dávek intravenózního vitamínu C, který úspěšně používal Dr. Chang v Číně , a který se posléze stal spolu s Ivermektinem, základem Košického protokolu, který na Slovensku i u nás zachránil tisíce lidí před smrtí a těžkým průběhem.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=1K6xFYljt1c&t=31s


Malé retro pro ty, kteří nás obviňuji z nečinnosti při zachraňování lidských životů v průběhu krize C19.

Již 29.3.2020!!!, jsme informovali premiéra

@AndrejBabis

o úspěšné léčbě C19 pomoci vysokých IV dávek vitamínu C i o tom, co DODNES NEVÍ VĚTŠINA LÉKAŘŮ, tedy, že DODNES až do 7,5gr IV C, léčí LEGE ARTIS!!!

Nepotřebujeme žádné nezasloužené díky, stačí nám, když o nás přestanete lhát.


Děkuji.


Mgr. Lubomír Volný i v zastoupení Mariana Bojka.

650 zobrazení8 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše