• volnyblog

Odborový šéf FDNY žádá o prošetření spojení mezi nedávnými úmrtími na oddělení a povinnými vakcínami


Datum zveřejnění COVID World : 23. února 2022


Předseda Newyorské Uniformed Fire Officers Association (UFOA) žádá vyšetřování tří nedávných úmrtí na oddělení, aby se zjistilo, zda vakcína COVID hrála roli při smrti těchto hasičů.


Ke každému z těchto úmrtí došlo v měsících následujících po povinné “vakcinaci” proti C19.

Předseda odborů FDNY James McCarthy žádá prošetření, zda tři nedávná úmrtí hasičů byla způsobena nařízenou “vakcinací” COVID-19.


Žádost od Jamese McCarthyho přichází po smrti hasiče Vincenta Malveauxe , 31, který zemřel 2. prosince na tréninkové akademii FDNY poté, co utrpěl zdravotní epizodu, o níž se věřilo, že jde o záchvat. Poručík Joseph Maiello , 53, byl nalezen mrtvý v hasičské zbrojnici Staten Island po vánoční směně a hasič Jesse Gerhard , 33, zemřel 16. února ve své hasičské zbrojnici po lékařské epizodě.

McCarthy řekl o tragických úmrtích:

"To je značné množství lidí ve velmi krátké době." Vakcína je předmětem zájmu našich členů, protože je to něco nového, co se dostává do našich těl. Může to být faktor.

Hasič Vincent Malveaux zemřel poté, co utrpěl zdravotní epizodu, která byla považována za záchvat.

McCarthy chce, aby FDNY poskytl odborům všechny relevantní informace týkající se historie vakcinace COVID zesnulých , aby mohla být důkladně prošetřena jakákoli možná souvislost se smrtí těchto hasičů a vakcínou.


Mluvčí FDNY údajně potvrdil, že budou spolupracovat s Asociací uniformovaných hasičských důstojníků a jakoukoli jinou odborovou organizací, aby to prošetřili.

Zdroj: https://thecovidworld.com/fdny-union-leader-requests-investigation-into-possible-link-between-recent-department-deaths-and-covid-vaccines/

498 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše