• volnyblog

Mírová humanitární mise ruské armády úspěšně zahájena. Děkuji Rusku i prezidentu Putinovi.


Tak dlouho jsme vraždili Doněcké a Luhanské civilisty, až jsme přinutili Putina, aby je chránil.

Hanba nám a sláva Rusku❗️❗️❗️


No my máme co jsme chtěli a jako "západ" potřebovali. Válku,která umožní mediální krytí nástupu hygienické totality a elektronického gulagu i nové "uprchlické" vlny.

Toto vše bude přikryto mediálními zkazkami o brutalitě ruských vojáků a prefabrikovanými důkazy, tak jak tomu bylo při "vraždění nemluvňat" iráckými vojáky, sehranými akcemi herců od "bílých přileb" v Sýrii ( kdo z Vás si ještě toto vše pamatuje?)


Ze zdražování a inflace kvůli virtuální výrobě neexistujících peněz a vůbec všeho, budeme ode dneška vinit Rusko. A víte co? Dobře nám tak!!!


Důležité teď bude, aby na sebe Evropská unie uvalila takové sankce, ze kterých umrzneme, vyhladovíme a Rusové puknou smíchy...(Twitter)


Uznali jsme teroristické Kosovo, vybombardovali jsme jugoslávskou armádu, která na svém území legitimně bojovala s muslimskými teroristy a dnes budeme pokrytecky kritizovat Rusko? To my “západ” vyvoláváme války, vraždíme svobodu a vyvážíme teror.

Uznání nezávislosti Doněcké a Luhanské republiky a varování představitelům nelegitimního ukrajinského vedení.

Oslavy uznání nezávislosti v Donětsku.
Zdroj: https://aeronet.cz/news/prezident-vladimir-putin-podepsal-v-kremlu-dekrety-uznavajici-nezavislost-donecke-a-luhanske-lidove-republiky-a-pred-podpisem-vyslal-kyjevu-ultimatum-ukrajina-musi-okamzite-ukoncit-vojenske-operace/

2 175 zobrazení18 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše