• volnyblog

Expremiér Ukrajiny: Putin zachránil statisíce životů


Ruská vláda se rozhodla zavést na Ukrajině pořádek. To píše Nikolaj Azarov, který byl třikrát premiérem Ukrajiny, ve zprávě na Facebooku. Tvrdí, že NATO plánuje jaderný útok na Rusko.


"NATO chtělo zahájit třetí světovou válku použitím jaderných zbraní proti Rusku," řekl Azarov. "Od prosince 2021 Rusko dostává informace o plánech NATO rozmístit na Ukrajině čtyři armádní brigády." Jedna z těchto brigád by mohla nést jaderné hlavice.


Podle Azarova chtělo NATO rozmístit vojáky v létě. "Aby zabránila třetí světové válce a jadernému útoku na Rusko, rozhodla se ruská vláda udělat na Ukrajině pořádek," píše Azarov, který byl premiérem v letech 2004, 2005 a 2010.


Vysvětluje, že ukrajinská armáda také plánuje vojenskou operaci v Donbasu a vyhlazení ruskojazyčného obyvatelstva. Útok byl plánován společně se Spojenými státy a měl začít 25. února.


Podle bývalého premiéra zachránil ruský prezident Vladimir Putin v Doněcku a Luhansku statisíce životů.


Azarov upozornil, že vojákům Doněcké lidové republiky se podařilo získat mapu, která ukazuje, že probíhá rozsáhlý útok na Donbas.


Azarov opustil Ukrajinu poté, co bylo 21. února 2014 stříleno na jeho auto. V autě byla v té době jeho manželka. Útok přežila, ale utrpěla vážné trauma.


https://cs.wikipedia.org/wiki/Mykola_Azarov

Zdroj: https://uncutnews.ch/ex-premierminister-von-der-ukraine-putin-hat-hunderttausende-von-menschenleben-gerettet/

4 013 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše