• volnyblog

DNA přepsaná z mRNA vakcíny Pfizer obsahuje nádorový gen MUTANT gp130

Aktualizováno: 1. 3.


Datum zveřejnění COVID World : 28. února 2022

Od Igora Chudova

Můj článek, přinášející důkazy, že se reverzně transkripuje mRNA vakcíny Pfizer do lidské DNA, vzbudil obrovský zájem a spoustu komentářů, z nichž mnohé byly neuvěřitelné.

Pokud jste to ještě nečetli, PROSÍM ČTĚTE NEJPRVE ZDE, než si přečtete tento článek. Jinak se můžete ztratit a ani si neuvědomíte význam toho, jak mohl být přeprogramován genetický kód vašich blízkých.

Rozhodl jsem se pokračovat a podívat se, co dalšího můžeme odhalit na základě toho „ Aktuální problémy molekulární biologiečlánek:


Článek obsahuje výtisk genetického kódu DNA , který byl detekován v materiálech DNA lidských buněk reverzně transkribovaných z vakcíny mRNA.

Rozhodl jsem se zkontrolovat, co je ve skutečnosti v kódu výše. Je to jen neškodné harampádí nebo něco zlověstnějšího? Zkopíroval a vložil jsem výše uvedenou sekvenci do nástroj NCBI „BLAST“. Toto je stejný nástroj BLAST, který používá @JikkyKjj k prokázání sekvence Moderna „patent na rakovinu“ na nejdůležitějším „místě štěpení furinu“ Sars-Cov-2.

Každopádně ohromen objevem @JikkyKjj's , rozhodl jsem se udělat totéž s kódem DNA, který mRNA vakcína Pfizer generuje (reverzně přepisuje) do lidských buněk. Ukázalo se, že jsem byl první, kdo zadal sekvenci do nástroje NCBI BLAST (analyza chvíli trvala) a nyní má ID sekvence 1R3ZDZJY016.

A tady jsou výsledky. Přidal jsem je do poznámek, abyste snáze viděli, co je a co není zajímavé:
Prvních několik výsledků pochází od obvyklých podezřelých, jako jsou chimérické viry, sekvence Sars-Cov-2 atd. Je pochopitelné, proč bychom je měli ignorovat – chimérické viry jsou čisté laboratorní konstrukty neznámého významu a sekvence Sars-Cov-2 jsou zjevně tam, protože vakcína kóduje spike protein Sars-Cov-2. To jsou „očekávané shody“.


Co je zajímavé – a neříkám, že je to jediná věc – je gen pro glykoprotein gp130, který je z 97 % podobný lidskému genu pro glykoprotein gp130 . Pravděpodobnost, že se jedná o náhodnou náhodu, je podle nástroje BLAST 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000000002.

kliknul jsem na to:Můžete kliknout na "Gen"odkaz abyste viděli, o čem je gen gp130 :


Máme tedy reverzní transkripci vakcíny Pfizer COVID mRNA na ZMUTOVANÝ gen gp130. Pamatujete si 97% shodu? 3 % neshod, čtyři červené tečky, jsou mutace genu gp130.

Aniž bychom se tedy podívali na tyto specifické mutace, co se stane, když gen gp130 zmutuje obecně? Nic dobrého nepřijde.
Upozorňujeme, že vyvstává otázka: mutace gp130 mohou způsobit nádory jater a celý experiment byl proveden na linii nesmrtelných buněk rakoviny jater. Je možné, že původní článek zachytil mutovaný gp130 z buněk rakoviny jater Huh7 ?


Pokud je tomu tak, je-li sekvence DNA inherentní linii Huh7 samotné, mohlo by to zneplatnit mnoho závěrů, které původní vědecký článek, stejně jako mé vlastní články, činil.


Autoři však byli s kontrolami pečliví a NEVIDĚLI zpochybňovanou sekvenci DNA, na kterou se dívám, v kontrolních buňkách, které NEPOUŽILY vakcínu Pfizer.


Publikovaná sekvence DNA navíc obsahovala geny Sars-Cov-2 (viz výsledky BLAST), takže pochází z účinku vakcíny, nikoli z buněk kultury Huh7.
Provedl jsem podle svých nejlepších schopností nějaké zběžné kontroly a řada Huh7 obsahuje mutace p53, ale nezdá se, že by obsahovala mutace gp130.


Zmutovaný gen gp130, který jsem našel, je skutečným nálezem z laboratorního výzkumu, pochází z mRNA vakcíny, a ne náhodným vyzvednutím z buněk Huh7.

Hádám, že autoři hledali konkrétně jaterní buňky, protože věděli, kde hledat (že mRNA transportní systém dodává lipidové nanočástice do jater). Proč autoři vybrali jaterní buňky? Možná proto, že slyšeli o tomto příspěvku 4chan z roku 2020, kdy ještě nebylo NIC známo o podivných mRNA vakcínách :
Bylo nám řečeno, že se to nikdy nestane

Upřesnění

Sekvence mutovaných genů gp130 nalezená v reverzní DNA transkribované z vakcíny Pfizer COVID :

– Neprokazuje prozatím, že NUTNĚ způsobí rakovinu – Neprokazuje prozatím, že byl do vakcíny Pfizer přidán záměrně, aby způsobil poškození – Neznamená to, že je dokonce exprimován jako protein gp130, protože exprese genů závisí na buněčném kontextu – Uvedené čtyři mutace „red dot“ mohou být neškodné

Znamená to, že se na to musíme podívat zblízka .


Sdílejte prosím tento článek


Zveřejněte prosím tento článek znovu v naději, že ho uvidí někdo důležitý a úřady budou mít obavy z „neočekávaných“ účinků vakcín mRNA COVID. Dostávají to naše děti a my si zasloužíme vědět, co to s nimi dělá!
Zdroj: https://thecovidworld.com/dna-transcribed-from-pfizer-mrna-vaccine-contains-mutant-gp130-tumor-gene/

1 138 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše