• volnyblog

Divadlo ukončeno, na sliby zapomeňte. Byznys je byznys. Tomio Okamura.


Upravený úvod:


Pokud se někomu nebude líbit to, co je níže napsáno, s velkou radostí si o všem popovídám v přímém přenosu jak s panem Ing. Radimem Fialou, tak s panem Tomiem Okamurou.

Ale všichni víme, že toto se nikdy nestane.


Tomio Okamura ví o tom, že pan Ing. Radim Fiala čerpá Evropské i státní dotace, podniká s Andrejem Babišem a je tedy ve 100% střetu zájmů a jedná proti programu SPD, tuto informaci však nejenže nekomentuje, ale za její komentování automaticky vylučuje z SPD, kde už toto dnes ví každý člen od okresního funkcionáře výše a MLČÍ o tom, nebo o tom vědomě lže.


Další kouřící zbraní je přístup médií, které údajně SPD "nenávidí".

Tomio Okamura i Radim Fiala a další poslanci SPD jsou pravidelně v ČT i jiných korporátních, údajně "nepřátelských médiích, dnes již velmi často. Kolikrát zazněly otázky na oněch 349 259 996,- Kč dotací pro Radima Fialu, který se o ně 100% NEdělí s Tomiem Okamurou, který každý vnitrostranický dotaz na tyto peníze trestá okamžitým vyhazovem z hnutí?

Čte toto nějaký nevěřící SPĎák? Nevěřte, na grémiu se zeptejte :).


Dnes se již politici nekorumpují penězi v igelitkách, ty už nemáte jak utratit, korumpují se dotacemi a zakázkami pro jejich firmy. Tak jednoduché to je.


No a tak nakonec sledujeme jedno divadelní představení SPD za druhým a s úžasem sledujeme, že voliči SPD snesou ,,fšecko":(.


Překvapený snad ani nejsem. Vím přesně co se stalo. Tomio toho provedl za svůj život tolik, že na něj mají tuny materiálů, kterými jej drží pod krkem, stejně jako Merklovou, Babiše, Fialu (ODS) i Fialu (SPD). Také vím, že to neudělal zadarmo, stejně jako před tím neprodával hlasy poslanců a voličů SPD zadarmo Babišovi. Tehdá mu jeho stranický Dalík (ODS), neboli Ing. Radim Fiala (ex ODS) určitě (ne)předal nic ze stovek milionů korun, které získal za smlouvy s Agrofertem a ministerstvy pod vedením ANO, anebo STOVEK MILIONŮ korun DOTACÍ, které získal, přestože byl historicky v mnoha exekucích, ze kterých se vyplatil v přímé časové souvislosti s tím, když spolupoložil vládu Petra Nečase, která chtěla uzavřít smlouvu o dostavbě Dukovan s Ruskem.Neúspěšný podnikatel v exekuci, s "nepřátelským" postojem vůči státu a Andreji Babišovi, se rázem stal podnikatelskou hvězdou disponující DOTACEMI a zakázkami s Agrofertem a STÁTEM za doložitelné STOVKY MILIONŮ korun, ale jsem si jistý, že


1.Určitě tyto stovky milionů korun (ne)jsou ani střet zájmů a už vůbec ne korupce.


2. se s Tomiem (ne)dělí


3. stát i Agrofert jej podporují jako člena "protistátní" SPD pouze "náhodou" a nepodporují "své" podnikatele z ANO, ODS, TOP09, KDU-ČSL, KSČM, ČSSD, jen tak úplně náhodou a přenechávají podnikajícímu politikovi z "nenáviděné" SPD tyto stovky milionů korun (které by si mohli rozkrást sami) jen proto, protože poskytuje v tomto složitém oboru ( vzdělávání, vrátnice a úklid ), jednozačně nejdokonalejší služby.


4. a tím jsem si bohužel jistý na 100%, většině voličů SPD to je jedno, protože si tyto informace nebudou mít odvahu ověřit:(

Proč? Protože vím, jak je těžké přiznat si, že jste podporovali a pracovali pro globalistické mafiány, pro globalisty a nechali jste se napálit, tak jednoduché to je :(

A taky proto, protože ten Radim má tak sladký hlas, že ten by nám určitě nelhal. A čísla? Důkazy? Smlouvy? Podpora EET, neboj za referendum, neboj proti nouzovým stavům, neboj proti pandemickému zákonu loni, 36 hodinový neboj proti jeho novelizaci letos, neúčast na akcích proti Covidové totalitě?

Ne, nic z toho nechceme ani vidět, ani slyšet, a už vůbec o tom nechceme přemýšlet :(


Ve voličích SPD není již většinově naděje pro tuto zemi, bohužel to většina z nich nezvládne :(.

Ta je v nás.


Mgr. Lubomír Volný

4 752 zobrazení34 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše