Demonstrace kanadských kamioňáků pokračuje


Kanadští autodopravci už týden okupují hlavní město země a očekává se, že tento víkend se připojí ještě více demonstrantů. Premiér Justin Trudeau, falešný katolík, zavedl represivní opatření proti COVIDu a lidé toho mají dost. Trey Blanton z Church Militant přináší to nejdůležitější z tohoto probíhajícího boje za svobodu. Kanadský konvoj svobody okupuje město Ottawa tak, jak to umí pouze Kanaďané. Pokojný protest vzbuzuje hněv politiků, kteří poskytli o akci nepravdivé informace.


Premiér Alberty Jason Kenney ze Sjednocené konzervativní strany řekl: „Lidé, fandící demonstrantům napadli policii. V jednom případě se pokoušeli najet do policistů - tento druh chování je naprosto nepřijatelný."


Policie ale potvrdila, že k žádným takovým útokům ale nedošlo.


Albertská Sjednocená konzervativní strana popírá obvinění, že vyjednávala s kamioňáky, ale platná omezení, včetně prokazování očkování, mohou skončit během několika dní. Řidiči kamionů sklidili největší pozornost, ale v zákulisí je velké množství lidí podporujících probíhající protest.


Reportér: „Proč to děláte?“


Bernadetta, podporovatelka protestů: "Protože za nimi stojíme. Pocházíme z komunistické země a přišli jsme do Kanady, protože jsme nechtěli být utlačováni. Chtěli jsme žít ve svobodné zemi. A poslední dva roky žijeme jako vězni."


Kanaďané jsou známí přílišnou zdvořilostí. Jejich politické elity jsou ale stejně nebezpečné jako kterýkoli jiný globalista, a proto se lid staví. Američtí autodopravci se pokoušejí shromáždit svůj vlastní konvoj svobody. Facebook ale blokuje jejich schopnost se zorganizovat.


Zdroj: https://www.churchmilitant.com/news/article/trucking-along

237 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše