• volnyblog

DALŠÍ pokus o dikreditaci Ivermektinu odhalen! Ukázala studie TOGETHER, že ivermektin nefunguje? NE!Čekal jsem, až Pierre Kory přijde s článkem o společném testu a výsledcích ivermektinu. Ale protože se tak ještě nestalo, chtěl jsem se vyjádřit. Ivermektin funguje a tato studie neprokázala opak!

Nejdůležitější je toto: Důkazy, včetně této studie, trvale ukazují, že Ivermectin působí proti COVID. Média (včetně Alexe Berensona ) však nechtějí vypadat, že se mýlila, takže výsledky studie prostě špatně interpretují a doufají, že si studii sami nepřečtete. Co studie skutečně ukázala Kdykoli mluvíte o výsledcích jakékoli studie s léky je důležité, abyste hovořili o nemoci, načasování, dávce, trvání a statistická síla .

Existují další sekundární faktory Pojďme se nyní zabývat těmi nejdůležitějšími faktory.

Co studie ukázala, je toto: U varianty viru P.1 vede podávání nízké dávky ivermektinu (0,4 mg/kg) po dobu pouhých 3 dnů.


Počínaje PÁTÝM dnem příznaků jako monoterapie (tj. bez dalších léků) ke STATISTICKY nevýznamnému účinku, který vyžaduje více pacientů ve vaší studii, než jste si původně mysleli, že je to statisticky významné.

To neznamená, že lék nefungoval. Znamená to jen, že byl poddimenzovaný. Je celkem jasné, že kdyby studie měla více pacientů, ivermektin by „fungoval“. Z toho plyne ponaučení, že pro variantu P.1 v Brazílii byste měli:

  1. brát ivermectin co nejdříve při prvních příznacích (nečekejte 5 dní)

  2. podávejte 0,6 mg/kg, ne 0,4 mg/kg

  3. podávejte, pokud příznaky přetrvávají (a nepřestávejte po 3 dnech)

  4. podávejte v KOMBINACI s jinými léky

Toto je proces učení. Stejnýproces učení učení platí i pro jiné léky, jako je fluvoxamin. Lékařská komunita se však těmto lekcím učí velmi pomalu. Velmi pomalu.

Studie také PROkázala, že běžná lékařská komunita a tisk nejsou schopny objektivně interpretovat výsledky studie. Je důležité, abyste to všichni věděli. Kliknutím na tento odkaz zobrazíte původní zdroj tohoto článku. Autor: Steve Kirsch


250 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše