• volnyblog

Šéf Moderny S. Bancel smazal účet na Twitteru a prodal firemní akcie za desítky milionů.


Datum zveřejnění COVID World : 13. února 2022


CEO společnosti Moderna Stéphane Bancel tento týden smazal svůj účet na Twitteru poté, co podle něj prodal firemní akcie za desítky milionů dolarů zpráva.

Podivná akce generálního ředitele společnosti Big Pharma vyvolala u investorů obavy a zmatení, protože dosud nebylo učiněno žádné oficiální prohlášení společnosti, které by incident objasnilo.Generální ředitel Moderny Stéphane Bancel tento týden náhle smazal svůj účet na Twitteru.


Bývalý manažer hedgeového fondu BlackrockEdwardem Dowdem, který obvinil společnosti Pfizer a Moderna z podvodu ve svých klinických studiích vakcíny COVID , tweetoval krátce po incidentu:

"Váš generální ředitel včera odpálil svůj účet na Twitteru... můj informovaný odhad, že to bylo provedeno na radu firemních právníků." $MRNA Není to vůbec podezřelé."

Bancel nedávno prodal desítky tisíc akcií Moderna, které mu vydělaly více než 20 milionů dolarů.


Zůstává nejasné, proč Bancel smazal svůj účet na Twitteru. Nicméně, v an rozhovor minulý měsíc Dowd vysvětlil, jak se Moderna i Pfizer dopustily podvodu ve svých klinických studiích vakcíny COVID-19. Pokud by se to potvrdilo, znamenalo by to, že společnosti Pfizer i Moderna budou odpovědné za všechna zranění a úmrtí způsobená jejich vakcínami.

Dowd řekl:

„Mám také tezi o tom, co se děje ve společnostech Pfizer a Moderna a jak jsou tyto společnosti pravděpodobně podvodné. Tyto vakcíny byly protlačeny a já si myslím, že údaje z klinických studií jsou podvod. Domnívám se, že kvůli institucionálnímu imperativu, který v té době existoval, a rychlosti, s jakou se pokusili schválit tyto produkty s touto neprokázanou technologií, k podvodům skutečně došlo.

O dalším vývoji Vás budeme informovat.


Zdroj: www.thecovidworld.com1 013 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše